| anonim_4396 a întrebat:

Imi dati idei de tinute cu care pot sa ma imbrac si sa fiu cool.Daca vrei sa-mi adresati intrebari fata de intreabre adaugatima ca si prietena.

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Blugi stramti si bluze largi

| Stefany02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce fel de bluze culoare mai multe detalii si incaltaminte cum sa-mi prind parul ce fel de blugi cu ce model ia poze si da-mi url-ul si poate vei primi funda asa vreau sa fie raspunsurile.

| Agnieszka a răspuns:

Ca sa fii cool, trebuie mai intai sa fii tu insati. Nu trebuie sa fi o copie a unei vedete, nu te face cool, te face victima. Imbracate cum iti place si nu vei atrage oameni falsi langa tine.

| Stefany02 a răspuns:

Raspunsurile vreau sa fie cu cateva detalii.Cum ar fi-cum sa-mi prind parul trimitet-imi url de la o poza dupa aceeea spuneti bluza culoare iar imagine si la fel si la blugi, iegari, cizme, fuste..etc.Si atunci garantat primiti funda multumesc.

| AdryAdriana99 a răspuns:

Depinde ce-ti place. Si depinde cati ani ai. uite:

swag (mie asta imi place): https://www.google.com/......ps?/search

Sper ca te-am ajutat. app. parul. pe spate sau intr-o coada.;)

Funda? :D :*

| Kid1997 a răspuns:

Http://ladys.ro/catalog_Ladys.php?affId=BAT4Cbqs Aici poti comanda produse dar sa iti faci cont intai.