| dyana_4857 a întrebat:

Imi dati si mie niste siteuri unde pot gasi rochite de nunta la fete de 12 ani si sa nu depaseasca 200 de lei noi.

la cele mai tari rochite da funda.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.quelle.ro
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Sau ai putea sa le cumperi de la magazinele din orasul tau, pentru ca daca le iei online risti sa nu-ti vina bine sau sa nu-ti placa cum sta pe tine, ca sa nu mai spun ca la pretul rochiei se mai adauga si taxele de transport. Ca model, ma gandesc la ceva gen: http://www.olx.sg/......d-67440737

| XxDianaxX a răspuns:

Nu stiu dar in orasul meu oradea daca treci pe aici n velenta sunt rochii frumoase si eu mi-am luat de mireasa era ff draguta incearca sa mai inchiriezi din orasul tau sau ...nu stiu...happywinking