| MyyyNamee a întrebat:

Imi mai poate cadea parul daca ma dau cu fixativ odata la 2 zile si dupa il spal seara.Mentionez ca folosesc un fixativ de la taft.Dau funda

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

DAAA! Ma mir ca mai ai par in cap la cat il chinui. Parul trebuie spalat la 3 zile pentru sanatatea scalpului. Sa nu mai zic de fixativ cat rau ii face.

| n1445 a răspuns:

Daca iti faci parul cu fixativ il fixezi sa stea in cap intr-un anume fel nu ii fixezi radacina sub piele, deci da iti poate cadea oricum laughing

| VenomMMA a răspuns:

Da, s-ar putea. De ce nu folosesti crema pentru par? Fixativul este asa demodat...

| Singe a răspuns:

Da, dar daca folosesti inaintea aplicarii fixativului o protectie de par uita-te pe Youtube la HairStileBm la episodul in care povestea despre efectele fixativ-ului pentru mai multe detalii.