| goldi a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva un șampon Bun de pe aliexpress? Am parul gras

Mulțumesc

4 răspunsuri:
| Ben00 a răspuns:

De ce de pe aliex? Pana la urma tot la Head and shoulders ajungi. Au un nourishing care, parca au si ceva pentru carlionti.

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, eu imi cumpar de pe https://www.beautyoneshop.ro/sampon-profesional-257, si pot sa iti recomand sa iti recomand samponul de la KayPro pentru parul gras.

Răspuns utilizator avertizat
| Lumideea a răspuns:

Eu folosesc Elseve, este albastru scrie pentru par graswinking