| dedfgv a întrebat:

Imi puteti da cateva sit-uri de unde as putea sa cumpar cosmetice?

7 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Thebodyshop.ro, beautyspell.ro, strawberry.net, fragrancedirect.co.uk

| N3pthys a răspuns:

Cosmetice-ieftine.com, asta e cel mai ieftin si de calitate site de la noi!

| Bijou a răspuns:

Daca te intereseaza cosmeticele naturale, de calitate, poti intra aici http://forever-aloe-vera.eu/produs/category/sonya/cosmetice-naturale. Consilierea este gratuita la firma, cu programare inainte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

TPU nu este un site de promovare a filmelor pe care le vizionezi tu! Se mai uita si copiii! Nu ca majoritatea copiilor nu s-ar uita la filme de-astea dar macar sa pastram site-ul asta curat! neinfectat de tot felul de curve care-si petrec viata cu tot felul de obsedati!