| rRamses a întrebat:

Imi puteti recomanda o ceara de par pana in 70 de lei dar fara hanz de fuko ca nu ma prea dau in vant dupa ele. Sa fie daca se poate cu textura cleioasa (clay) si cu aspect matt.Nu trebuie chiar neaparat sa fie cu aspectt matt, dar as dori sa fie clay sau ceva ce ati incercat si voi.

2 răspunsuri:
| Dbjudchht a răspuns:

Soțul meu o foloseste pe cea de la Silky, e ieftina si chiar e ok...a încercat mai multe, e foarte pretențios si asta e chiar ok. Sper sa te ajute

| Dbjudchht a răspuns (pentru Dbjudchht):

Am uitat sa menționez daca te hotărăști, sa alegi tubul lunguieț nu recipientul tip cutie de crema...