| alex495 a întrebat:

Imi puteti recomanda un ulei bun pentru intretinerea barbii? Stiu de existenta uleiului de ricin, dar as vrea ceva parfumat si sa nu fie asa brut cum e cel de ricin.
De preferat sa nu aiba un miros dulceag.
Ps: daca stiti un produs mai bun pentru intretinerea barbii ascult, am barba mediu spre mare si e destul de aspra

1 răspuns:
| SimonaSimona01 a răspuns:

Bună! Încerca produsele de la got2b. Au preturi accesibile și își fac treaba. Prietenul meu este foarte mulțumit! Are un miros de prospețime! O zi buna!