| Derude a întrebat:

As dori sa stiu ce produse as putea folosi pentru intretinerea barbii. Stiu ca sunt produse speciale, dar acestea se gasesc doar pe internet si par destul de scumpe. As vrea sa stiu ce produse cosmetice care sunt destinate parului sunt potrivite si pentru barba. Cineva mi-a zis ca foloseste ulei pentru par aspru pentru femei si pare destul de bun. As vrea niste exemple care se gasesc la supermarketuri si care nu sunt foarte scumpe.
Multumesc!

1 răspuns:
| bobbyG a răspuns:

Gasesti in profi hair shop balsam pentru barba: o inmoaie, hidrateaza pielea sau in douglas ceara parca era... Nu prea vei gasi in supermaket...