| Reea6 a întrebat:

Imi puteti spune toate ustensilele de care am nevoie pentru a pune unghii cu gel sau tipsuri?

Răspuns Câştigător
| Rujoi_Maria_1990 a răspuns:

Da..pai ai nevoie de: bafer,praimer,pila,tipsuri,de trei geluri cel de baza,constructie si finish, lampa,forfecute pentru cuticule,betisor pentru impins cuticulele,cleste de taiat tipsul,perie pentru indepartarea prafului (care se formea in timp ce pilesti ), ulei pentru cuticule,clener,acryl(nu e neaparat, doar daca vrei sa faci forme, flori ) diferite accesori cu ar fi: sclipici, pene, scoici... Pentru constructie ai nevoie de: Sabloane de constructie si gel! Sper ca ti-am fost de folos. :*

2 răspunsuri:
| AnabellSY a răspuns:

Sunt foarte multe dar le poti cumpara de aici http://www.zumzi.ro/......ron-d50390