| Ana19993 a întrebat:

Imi puteti spune un tratament bun pentru puncte negre? Am tenul gras.Multumesc anticipat! happy

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Stai la o baie de aburi si apoi scoate-le... Cel mai bine e sa mergi la un salon sa ti le scoata o profesionista.

| Miree a răspuns:

Sunt anumite creme, dar nu sunt de părere că sunt bune de ceva! Poţi încrrca anumite " trucuri " naturiste, pe care le găseşti şi în farmacie. Prietenul nostru Google te poate ajuta mai bine decât noi!

| NUAMR a răspuns:

Poti sa folosesti Duac care usuca pielea si apoi inlatura punctele negre, dar trebuie tinut la frigider si folosit o data pe zi.

| Ellą_Mihą_1997_lPrx a răspuns:

Buna!
Si eu am multe puncte negre dar folosesc o lotiune de curatare de la Johnson & Jonson numita Clean & Clear si mi.au disparut de la prima aplicare! Sper ca te.am ajutat :*