| felicia1998 a întrebat:

In aproximativ cat timp imi vor creste 5 cm de par si ce-as putea sa fac pentru ca sa creasca mai repede?

Răspuns Câştigător
| dragosdark555 a răspuns:

5 cm de par iti cresc in vreo 5-6 lunidepinde adica nu poti sti sigur uni au parul mare nu pentru ca nu se tund niciodata e o... de exemplu fetele unele au parul mic altele cu parul mare pentru ca asa lea last dumnezeu sa fie.Si da uleiul de ricin e foarte bun cautal la magazinele de cosmetice.

3 răspunsuri:
| alexush a răspuns:

Slapnenorocit...eu ca baiat ma tund de 2 ori pe luna.si imi creste foarte mult.de la marimea 2 cu cat ma tund vreste in jur de 2 degete juma.eu cred ca al meu creste pentru ca ma spal in fiecare seara.se zice ca parul curat creste mult mai repede decat cel care e mai murdar.acum nu stiu.

| slapnenorocit a răspuns:

Depinde, parul creste cam 1 cm pe luna. Incearca uleiul de ricin, e foarte bun si ajuta mult.

| slapnenorocit a răspuns:

Parul creste cam 1 cm pe luna. Incearca uleiul de ricin, ajuta mult happy