| aliceandreea11 a întrebat:

In cat timp credeti ca o sa se vada corpul lucrat daca fac in fiecare zi un circuit cu exercitii pentru abdomen, picioare si fund si alerg putin in fiecare dimineata?

3 răspunsuri:
| A._Andrei_Robert_2001 a răspuns:

Depinde si ce corp ai cat de slab sau gras esti, daca esti slab, muschii se vor cunoaste, daca esti gras vei avea nevoie de vreo 6 luni de antrenament, eu cred ca te vei plictisi, oricum, mult noroc

| Dayuuum a răspuns (pentru A._Andrei_Robert_2001):

E fata

| Dayuuum a răspuns (pentru A._Andrei_Robert_2001):

Nu o sa se vada corpul lucrat prea curand, doar o sa fii mai slaba. Dupa cel putin o luna o sa se vada muschii lucrati, nu stiu sigur la ce te referi tu prin corp lucrat.