| Mangustă a întrebat:

In ce magazin pot sa gasesc ochelari de genul asta: http://www.affankk.com/wp-content/uploads/2011/11/lenn.j pg? [nu intreb ce credeti despre ei; nu imi pasa ce credeti despre ei sau despre 'era' cand se purtau]

6 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Antique shop
Magazinul de antichitati.
Apropo, foarte urati!

| Mangustă explică (pentru Amelya02):

Apropo, nu-mi pasa ^-^ Oh tu, oaia societati, vezi ca-ti pierzi turma.

| LexieD a răspuns:

In poza e cumva John Lennon? :)
Am si eu o pereche de ochelari ca cei din poza, sunt model vintage, deci nu te astepta sa creada fanii lui Justin Bieber ceva bun despre ei;)
Eu am gasit la New Yorker acum un an.Cred ca poti gasi pe Http://www.ochelari-de-soare.com sau la Meli Melo.

| LexieD a răspuns (pentru LexieD):

Am gasit eu o pereche pentru tine :http://www.ochelari-de-soare.com/....../index.php

Arata aproape la fel ca cei din poza :)

| Metamorphose a răspuns:

Http://www.ochelari-de-soare.com/ sau încearcă pe okazii. Nu știu ce magazin să iți sugerez. Vezi poate găsești mai repede pe net. Oricum sunt destul de drăguți. Nu cred că aș purta da totuși..sigur mi.ar plăcea să văd la alții. :X Succes!