| anonim_4396 a întrebat:

In ce sa ma imbrac la o nunta, Inafara de costum! Dau o funda marelaughing. Rsp urgent.plscrying(

13 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pantaloni din stofa, camasa, vesta si cravata :*

| georgiana999 a răspuns:

Cele mai purtate rochii sunt cele din vual sau extra sclipicioase. daca esti subtirica poti purta o rochie mai stramta sus cam pana deasupra buricului cu vreo 5 cm si in rest sa pice rochia de la sine

| DarKnNNeS a răspuns (pentru georgiana999):

Mm..sunt baiat proasta dracu

| andru8700 a răspuns:

Pai poti incerca de exemplu o rochie...De obicei la o nunta te duci cu o rochie.

| Beykutza a răspuns:

Într-o rochiță asa gen astea:
http://www.google.com/......tp?/imgres
nu stiu daca iti plac dar sper ca te-am ajutat...Succes in a gasi o tinuta potrivita!

| DarKnNNeS a răspuns (pentru Beykutza):

Fa tu ma faci bulangiu?

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Pantalonii de stofa sun cam obligatorii dar sa zicem ca daca iti iei o camasa eleganta poate vor merge si blugii

| DarKnNNeS a răspuns (pentru TεaсhMεHoωToDomε):

Asta zic si eu...niste blugi.si camase...dar sa iau pantofi.sa tenisi?big grin

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns (pentru DarKnNNeS):

Megi la nunta.Deci pantofi

| DarKnNNeS a răspuns (pentru TεaсhMεHoωToDomε):

Mda...sa vedembig grin...iti dau si funda..stay lin.dar sa mai vedem raspunsuri.laughing

| Niiiicu a răspuns:

Poti purta o pereche de adidasi negri preferabi, blugi negri sau albastri si o camasa alba si optional o vesta, distractie placuta

| EdyyChill a răspuns:

Cea mai buna tinuta. O pereche de blugi albastrii, cu o camasa normala, cu tenesi sau skateri si o cravata asortata smug eu asa am fost luna trecuta la o nunta si la foarte multi oameni le'a placut tinutaasmug asa caa, funda big grin?

| DarKnNNeS a răspuns (pentru EdyyChill):

...frate..nu imi apare sa dau funda.sad