| anonim_4396 a întrebat:

TPU Help! Pe miercuri este balu bobocilor si nu stiu cum sa ma imbrac, ma gandeam la niste blugi cu camasa sacou si papion, nu stiu da voi ce parere aveti, mentionez ca particip la Ms. si Mrs...big grin

Răspuns Câştigător
| mimii2 a răspuns:

Blugi,camasa,sacou,papion eu zic ca mergebig grin la noi la bal au fost si cu blugi,si cu pantaloni de stofa si cu fulare,camasa in carouri,ochelari de soare etc... daca tu te simti bine asa,merge! parerea meaa este ca blugii ar arata bine de culoare mai inchisa! depinde de tine cum iti place! la mister sa fii foarte deschis, sociabil, natural.si la proba de dans cat se poate de natural! succes si distractie placuta! sa nu ai emotii!

2 răspunsuri:
| Michael54654654 a răspuns:

Salut.
Recomand sa te imbraci astfel:
1.Blugi nu f deschisi la culoare,nici prea lungi,nici prea stramti, nici prea scurti, nici prea largi.
2.Camasa,in dungi (recomand culoarea albastru-negru)
3.Sacou nu foarte lung.
4.Pantofii cu botu lung in picioare.
5.Parul facut.
6.Parfumat

P.S:Sau daca e ia o fusta de la maicatarolling on the floor(glumesc)

FUNDA?

| LetBreak a răspuns:

Daca ai balul bobocilor nu iti recomand sa te duci in blugi, mai ales pentru ca participi la concurs.Ar merge o pereche de pantaloni de stofa,pantofi, o camasa cat mai eleganta(nu conteaza culoare atat timp cat nu e stridenta), sacou. Daca nu vrei sa pari prea matur papionul este o alegere excelenta.
Distractie placuta la bal!