| Jochkyr a întrebat:

In general, mocasinii pentru barbati se poarta cu sau fara sosete?

5 răspunsuri:
| axll a răspuns:

Pentru mocasini poti folosi niste sosete care imbraca doar talpa piciorului. in mare sunt folosite pentru a te simti confortabil si sa nu-ti alunece piciorul in pantof. ca pret sunt undeva intre 14-30 ron si nu se vad. sunt ideale pentru mocasini, sau pentru orice fel de incaltaminte pe timpul verii. happy

| ramonika125 a răspuns:

Depinde daca este foarte cald iti recomand sa porti si sosete, de bumbac preferabil pentru a nu transpira, in rest se poate si fara ei.

| gabriela1150 a răspuns:

Fara, clar!winking

| bossnick123 a răspuns:

Fara sosete! Logic

| Jochkyr explică:

Deci,daca este cald se pot purta si niste sosete la ei?