| Scarlettt a întrebat:

In iunie aveam sprancenele asa http://tinypic.com/view.php?pic=2a0drue&s=5
Mi s-a spus ca sunt foarte subtiri, bla, bla, si ca sunt inegale(stiu asta ) dar nu eu le-am facut asa, asa le-am avut de cand ma stiu, asta e forma lor naturala una mai sus alta mai jos, si am fost criticata, acum nu le-am mai pensat din iunie, tot nu mi s-au indesit (o sa pun o poza cu ele acum mai traziu )

Ce parere aveti de sprancenele mele de atunci? Vi se par hidoase? Ineagle stiu ca unt dar dupa cum spunea cineva sprancenele au fost facut sa fie surori, dar ju gemene si in fond asta le e forma naturala! Ce sfaturi imi dati?

2 răspunsuri:
| ana5 a răspuns:

Da intr-adevar sunt subtiri, dar poti sa iti dai cu ulei de ricin si poti sa iti dai si cu creion.