| RyGoLeTa a întrebat:

Intrebare doar pentru fete.Cu ce ma pot epila ca sa ramana pielea fina si sa nu fie iritata?{pe picioare}Funda imediat.kiss

Răspuns Câştigător
| Amelia94 a răspuns:

Incearca produsele de la Veet. intr-adevar sunt mai scumpe dar sunt si bune si merita banii. Ti le recomand. happy

9 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Ceara

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Cu crema depilatoare de la farmec.

| Laurretta a răspuns:

Crema depilatoarewinking

| flor31 a răspuns:

Epilator.

| Lavymee a răspuns:

1. Aparat
2. Benzi depilatoare( de la Veet sunt cele mai bune insa scumpe)
3. Ceara

| L0ve a răspuns:

Incearca cu ceara
o sa te doara putin primele 3 dati(trebuie sa te epilezi de 3 ori la interval de cam o saptamana pentru ca parul are trei etape de crestere)
si dupa sa vezi ce piele fina vei avea
te pup:*

| alina404 a răspuns:

Eu am cumparat nu de mult un bic portocaliu de la gama "bic" nu gilet cu trei lame si mi-a lasat pielea fina.

| Squmpa a răspuns:

Cu un`aparat de epilat!

| andrutza_4492 a răspuns:

Crema depilatoare este eficienta si mai ales nu te doare nimic