| DJohnny a întrebat:

Intrebare pentru cei care au Relax & Tone. Care capac este pentru ars grasimile sau pentru indepartarea celulitei?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dezamăgire totală, nu mai crede atât în aceste reclame.
Pa, pa.

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt niste reclame fara sens.

| FabianelSHAF a răspuns:

Si eu am Relax & Tone si mi se pare ca este cel Negru care arata ca o plasa de pescuit! (Scuze nu pot sa ma exprim pe scurt nu am inspiratie)

| DJohnny explică (pentru FabianelSHAF):

Nu este, m-am interesat, este ala cu 4 denivelari, plasa neagra este de pus peste pentru a nu-ti prinde parul in aparat in caz ca faci in zona capuluiwinking