| Clarissaaz a întrebat:

[Intrebare pentru fete] Deci, am nevoie de un sfat! La o petrecere la scoala voi purta o rochie rosie mulata mini happy pana aici totul ok dar nu stiu ce pantofi sa iau. Am niste pantofi negri cu toc mare...pot sa merg cu ei desigur dar nu stiu daca sa ii iau sau nu.[ps. am 14 ani, clasa a-8-a ] Nu incepeti cu chestii gen : "La 14 ani pe tocuri", dar pur si simplu nu se potrivesc sandale sau balerini la rochie! + ca desigur si celelate prietene ale mele vor purta tocuri! O parere?

5 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! happy
Sa stii ca de cand ma stiu, negru su rosu a mers perfect. E o combinatie chiar buna, cum e si galben cu rosu la fel de super e si negru cu rosu! Ia-ti pantofii aia, si la o roche mini bineinteles ca se potrivesc tocurile! Asa ca muultaa bafta :*
fundita?winking

| MetalHead04 a răspuns:

Merge perfect, platforme negre+rochie mini rosie :3 asa vreau si eu sa merg la banchet anul' asta!

| AlexandraPink a răspuns:

Sigur ca poti purta pantofii negri cu toc. Plus ca rochia mulata si scurta nu arata bine cu pantofi josi. Doar e petrecere, si nu vrei sa te simti prost pentru ca celelalte colege ale tale vor avea tocuri si tu nu. happy

| elenna01 a răspuns:

Incearca sa nu te imbraci toata in rosu...adica ok, rochia este rosie i-ati pantofi si un plic ceva alta culoare kiss
Poti incerca si pantofi negri...si daca esti micuta de inaltime merg super pantofii cu toc.

| sweetflirt a răspuns:

Negru merge la orice!
stai linistita vei arata superb la petrecere!