| bibitica a întrebat:

Am nevoie de un raspuns! ce pantofi se potrivesc la o rochie rosie mulata pe corp? pantofi cu toc mare unu cu toc mic sau cam ca opincutele?

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Mie imi plac foarte mult astia, si cred ca ar merge la rochie mulata pe corp:
http://www.starshiners.ro/......black.html
Sau astia :
http://www.starshiners.ro/......black.html la fel de frumosi sunt:)

9 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Depinde de inaltimea ta, si de lungimea rochiei, daca esti inalta merg si pantofi cu un toc mai mic, daca esti miniona neaparat pantofi cu toc inalt, cat de inalt poti sa porti.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Toc inalt, culoare rosie sau neagra!

| BRG a răspuns:

Pantofi negrii toc înalt şi ciorapi de culoarea piciorului, super.

| mafioata_7621 a răspuns:

Mie mi-ar placea cu toc mediu, pantofii sa aiba culoare neagra. S`ar potrivi perfect

| Laly_4113 a răspuns:

Numai pantofi cu toc mediu, nici mare nici mic, crede-ma si vedetele poarta asa cool

| kaya a răspuns:

Daca este mulata ar merge un pantof cu toc nici mare nici mic potrivit asta cum iti place tie sa porti, rochia cred ca este eleganta opicuntele se potriveau atunci cand rochia era putin mai sport.

| evelina_3212 a răspuns:

Eu as alege incaltamintea cu toc inalt si de culoare negra sau alba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic toc mediu cum a zis laly deci mai bine ia-te dupa noi si poarta papuci medii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pantofi nude, inalti, platforma.winking