| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

La 1.50 m cate kg ar trebui sa am?

12 răspunsuri:
| LadyGA a răspuns:

Buna. eu am 1.54 si 50 de kg si sunt slaba. nu e vb de kg la inatime. e vb de cum arati. daca esti slaba si ai la 1, 50 nu stiu cat, nu conteaza, nu te lua dupa toate formulele. greutatea ideala e aceea la care arati bine si te simti bine! bafta!

| Cocacola121 a răspuns (pentru LadyGA):

Eu am 1.54 si 37 kg si sunt normala, iar tu la 50 kg esti slaba. Atata are o fata din clasa si lumea o face grasa, fara suparare

| MarieRova a răspuns:

Buna,Violeta!
Pai in mod normal ar trebui sa ai inaltimea -10 adica la tine fiind 1.50-10=40kg! Depinde, de greutatea oaselor, unii oameni au oasele mai grele.Deci conteaza cum te vezi tu, te asigur ca daca te simti bine cum esti, este perfect!
Pup!

| AliceThai a răspuns:

40 fetele, 50 baietii

| crystyn3lmp3 a răspuns:

Cate vrei u sa ai, e ca in reclama aia cu fanta."Azi ai cati ani vrei u sa ai"

| Λndrei a răspuns:

Eu zic ca 45 ar fi perfect, dar cum s-a mai spus pe aici, depinde de tine.Eu am 18 ani, 1, 93 si 90 Kg.Doctorul meu mi-a spus ca la varsta asta sunt gras iar tata imi tot zici sa mai pun ceva pe mine...si sa dau burta jos laughing, colegii imi spun ca am o mana de parca as fi mers ani la sala, si abia daca merg de 3 luni.Depinde de tine.

| BananaSuparata a răspuns:

Daca esti fata 40-45 daca esti baiat 45-50...

| sweetysweetyyy a răspuns:

| xXCheeseXx a răspuns:

15 kg daca esti fata
si 20 kg daca esti baiat ca de obicei pe baieti nu ii cumparam, gata deozosati
cand depuneti icrele sper sa primesc si eu ceva monstre
noapte buna:*

| Wh1te a răspuns:

Daca esti mai [plinuta 50 -55]daca esti o fata [normala in jur de 35-45

| Marichuy94 a răspuns:

Eu nu stiu raspunsul exact dar cred ca pana in 50 e o greutate destul de normala, dar raman tot cu ideea ca greutatea potrivita e acea cu care te simti tu bine si esti sanatos/oasa.happy

| Teodor_Tudor_1990 a răspuns:

50kg