| Fireheart1996 a întrebat:

La ce placa de par se pot seta gradele? Fundita si mersi anticipat :X Spuneti un model anume, eventual Remington.

Răspuns Câştigător
| Sapphire a răspuns:

La placile din ceramica. happy

6 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Dai la maxim laughing

| RXN a răspuns:

Eu am o placa Philips HP4668 Salon Straight Seduce si se pot seta gradele de la 120 la 210 grade Celsius.happy

| B3stgirl a răspuns:

Philips si Rowentawinking

| deea_7254 a răspuns:

Pai stiu ca la Remington era un model care avea un ecran digital unde iti puteai seleta temperatura dorita, funda?big grin

| rocs017 a răspuns:

La majoritatea placilor bune thinking eu am Remington si pot seta pana la 230 de gradehee hee

| rocs017 a răspuns:

Sunt mai multe modele genu ala. oricum nu trebuie sa aiba neaparat ecran digital ca sa setezi tongue