| Theuta a întrebat:

La o rochie neagra larga pana deasupra genunchiului am de gand sa pun o curea in talie. Ce pantofi sa aleg? (tinuta de seara dar nu prea pompoasa) Apoi, rochia nu are decolteu, este rotund si foarte inalt. Ar fii mai ok sa ii fac un decolteu in V (am ce pune in el) sau sa o mai scurtez?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu umbla la ea, îi strici croiala!
Mergi pe un pantof închis.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Nobody35 a răspuns:

Daca vrei sa ajustezi rochia e numai si numai decizia ta.

| Theuta explică:

Nu sa ii fac EU decolteul sau sa o scurtez. sa o duc la croitor, ma refer.

| Popovici_Ana-Maria_1991 a răspuns:

Conteaza unde o duci, cu cat e mai ieftin cu atat o face mai nasol. ai grija