| Lary_2950 a întrebat:

La o rochie turcoaz ar merge pantofi nude, bratari sin inel auriu si un plic. dar nu stiu ce culoare nude sau auriu... funda

Răspuns Câştigător
| Naoa a răspuns:

E as opta pentru nude. Asta ar scoate in evidenta mai mult rochia. Auriul este pretentios si va atrage atentia de la rochie.

5 răspunsuri:
| Bubble13 a răspuns:

Nude pentru ca va denota eleganta si bun gust. daca vrei sa rati ca un pom de craciun ia-ti aurii, dar daca vrei sa fii feminina, eleganta si cu bun gust alege culoarea nude fara nici o strangere de inima:*

| Bianca_1392 a răspuns:

Pai eu cred ca la turcoaz merg pantofii maro dar nu prea deschisi la culoare, bratarile si inelul auriu si un plic cu paiete aurii sau auriubig grin. funda? nu am nici unacryingcrying

| bbxbeibiiii a răspuns:

Eu zic nude

| Andra2012 a răspuns:

Cred ca sta mai bine cu nude

| feuerundwasser a răspuns:

Ar merge mai bine alb...sau argintiu, dar nu cu sclipici. daca nu, nude. funda?