| Lary_2950 a întrebat:

Ce ziceti la o rochie eleganta turcoaz ar merge niste bratari aurii pantofi nude si plic auriu...in privinta plicului nu sunt prea sigura.helpppp...funda

Răspuns Câştigător
| DUTCH a răspuns:

Well, ideea e grozava. acum conteaza cat de 'auriu' e totul, sa nu iasa un kisch. totusi, imi place cum suna

1 răspuns:
| KaRioKa a răspuns:

Eu te-as sfatui sa mergi pe culori naturale, poti la pantofi sa folosesti un crem, sau ceva pal, si la plic ar merge un argintiu! te-am pupat, papa!