| niic a întrebat:

M-am demachiat in graba si mi-a intrat putin demachiant in ochi, m-am clatit repede cu apa rece, dar ochiul inca ma ustura si ma doare si simt ca am ceva in el... ce sa fac?

2 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Nu prea mai ai ce sa faci... daca te-ai clatit cu apa rece poti doar sa astepti sa iti treaca.

| tequila777 a răspuns:

Stiu ca poate fi deranjant, ba mai mult, poate da in conjunctivita. Ai putea sa incerci sa-ti pui si niste picaturi in ochi - cum ar fi de ex. Proculin.

____ http://verze.ro - simtul umorului nu a murit!