| Zambaretu1 a întrebat:

M-am innegrit foarte tare de la soare, cum fac sa mi se mai duca bronzul? La mine nu se cojeste. happy

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nimic,trece de la sine! nu sunt remedii,,,

| LaChatte a răspuns:

Sucul de lamaie amestecat cu ulei de masline si piure de cartofi. faci o pasta, dar ai grija sa fie ceva mai gros. ti-o aplici in locul cu pricina si stai asa 10-15 min. daca te-ai bronzat pe spate, punete pe burta si roaga pe cineva sa iti aplice pasta.

bafta!

| frumusica9999 a răspuns:

Iti poti da cu crema de protectie pentru a nu te mai bronza pentru ca daca vei sta la soare fara protrectie te vei inegri si mai rau mai bine iti dai cu crema de protectie si astepti sa ti se duca bronzul pentru ca alte solutii arputea fi riscante

| madalynutzu1999 a răspuns:

Asa sunt si eu...