| OnlyTheScript a întrebat:

M-am ras pentru prima oara pe maini cu bicul. stiu ca am facut o prostie..acum parul a inceput sacreasca si e putin aspru. vreeau sa il las asa sa creasca si nu o sa ii mai fac nimic pana cand voi face 16-17 ani minim. Cam cat de mare va creste avand in vedere ca am facut asta pentru prima oara?

13 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Draga mea, nu iti face astfel de probleme si eu ma fac pe maini cam de la aceeasi varstra si tot cu bicul dar cu o crema de ras care este foarte buna. Incearca sa te duci la magazin si cumpara-ti. :https://www.google.ro/......ps?/search si daca iti creste parul cu asta poti sa te faci linistita la cateva saptamani! Te pup :*!

| MihaiGe a răspuns:

Ai facut cea mai mare prostie, daca te "epilezi" o sa iti creasca de 2 ori mai mult si tot asa! acum cel mai bine ar fi sa te pensezi!
Bafta!

| OnlyTheScript explică (pentru MihaiGe):

Wooow deci parul nu o sa se mai opreasca din crescut sau cum?

| MihaiGe a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Exact, al trebui sa ii scoti toata radacina!

| OnlyTheScript explică (pentru MihaiGe):

tu te-ai ras si s-a intamplat asta? ...si cam in cati ani imi va creste maarree mareeee ( am 12 ani acum)

| MihaiGe a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Si eu am facut prostia asta pe picioare dar m-am dus la un styleizer si mi-a dat cu o solutie pe picioare si gata, si daca ai 12 ani iti va creste mult pana la 14 dupa aceea stacneaza!

| OnlyTheScript explică (pentru MihaiGe):

Aaa..deci e de bine

| PunkyA a răspuns (pentru MihaiGe):

Ar fi foarte dragut daca nu ai mai inventa povesti de speriat copii si daca ai vorbi corect. Si in caz ca nu o sa-ti dai seama singur/singura, "stacneaza" nu e un cuvant... Poate ai vrut sa scrii "stagneaza"!

| PunkyA a răspuns:

Nu te stresa din cauza asta. Si eu m-am ras pe maini cand aveam 13 ani( acum am aproape 17). Acum ma fac o data la 2-3 luni si nu, nu creste mai mare sau mai gros.

| OnlyTheScript explică (pentru PunkyA):

Eu nu mai vreau sa ma rad pentru ca am auzit : " cu cat il razi mai mult cu ata creste mai mult".e prima data cand fac asta, deci o sa creasca poate cu putin mai mare si il voi lasa asa pana voi avea o varsta potrivita pentru a ma epila... ca pana la urma cat de mare poate creste daca nu ma mai rad..doar nu o sa creasca kilometric

| Jasm a răspuns:

Stai linistita, nu va creste mai mult decat era inainte.