| OnlyTheScript a întrebat:

M-am ras recent pe maini cu bigul lui tata. Am facut asta prima oara in viata mea dar nu mai am de gand s a o fac....este vreo sansa ca parul sa nu imi creasca la fel ca la maimute avand in vedere ca am facut asta pentru prima oara si nu o voi mai face?

6 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Hooo bro, nu iti va creste ca la maimute daca nu il aveai asa inainte. Toti baietii fac asta... iti va creste cu juma de mm mai mare

| OnlyTheScript explică (pentru Elliana534):

Heeeyyy sunt faataaa

| Elliana534 a răspuns (pentru OnlyTheScript):

O nu-i bai... toate tipele se epileaza. Pe maini puful/parul va disparea cu timpul. E adevarat ca daca te razi creste mai mult dar nu vrei ca baiatul pe care-l placi sa vada padurea de la sub-brat

| Dheutsik a răspuns:

Stai linistita, nu stiu cine a inventat tampenia asta, ca o sa iti creasca par mai mare si mai gros si mai negru si ***! Nu o sa ai nimic, si nu o sa iti creasca ca la maimute... laughing.Pe vitor incearca sa te epilezi cu crema, benzi sau aparat. Funda?

| OnlyTheScript explică (pentru Dheutsik):

Tu imi spui asta doar ca sa ma linistesti sau e adevarat?laughing)

| Dheutsik a răspuns (pentru OnlyTheScript):

Nu am zis asta pentru ca tu ai vrea sa auzi asta, am scris tot ce am scris pentru ca asa este, e adevarat.