| MerishorLoveGirl a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva?
pai... mi-am luat un creion negru de ochi dar nu reusesc sa ma dau cum trebuiesaddaca intelegeti ce vreau sa spun...
ma ajutati?puppy dog eyes mersi mullt

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Http://www.frumusele.ro/Tags/video-demonstrativ ai aici o lista de articole care contin videoclipuri despre cum sa aplici produsele de makeup si idei de machiaj :)

| negru30 a răspuns:

Cu ce sa te ajutam ?

| mimiwewem a răspuns:

Creionul acela de ochi nu este bun pentru ochii tăi. Încercă altul. Depinde și de firmă.
Dacă te referi că nu știi să te dai uită-te aici. " http://www.youtube.com/watch?v=ja8epBQCBtM&feature=player_embedded " pe la minutul 1:07.
bye