| iuandfto a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Deci eu am parul mediu spre lung si as vrea sa ma tund. Nu as vrea sa fie foarte scurt ( daca se poate mai lung decat nivelul umerilor). Aveti vreo idee? Daca se poate cu poza.

4 răspunsuri:
| iuandfto explică:

Youkillme are sunt tunsa acum doar ca mi-a crescut parul.

| DeatHPupp3t a răspuns:

Depinde de stilul tau si daca parul tau este drept sau ondulat... uite cateva sugestii:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
P.S.:cateva dintre ele poti sa i le spui sa ti le faca putin mai scurte:)

| iza97 a răspuns:

Si eu am avut parul asa dar am vrut sa imi schimb frizura...deci am filat foarte mult parul, mi-am facut carare pe mijloc, si l-am tuns ceva gen in V dar la spate nu are codita este filat la varfuri gen rasfirat e draguta coafura si ti`o recomand