| Deea_Andreea_2000_NnX3 a întrebat:

Maine am serbare.Sunt in clasa a V-a,am parul pana la umeri, voi fii imbracata in craciunta.Ce coafura sa-mi fac?

Răspuns Câştigător
| TFKatarina a răspuns:

Pai incearca sa-ti iei doua suvite subtiri si sa le impletesti prinzandu-le la spate cu o agrafa.
Sau sa-ti faci o codita impletita intr-o parte.
Daca ai parul drept, fa-i niste bucle cu ondulatorul si lasa-l pe spate.
Sau daca poti impleteste-ti o parte si fa-ti un fel de coronita.
Sper ca te-am ajutat, bafta si distractie placuta happy

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Craciunita are si caciulita. Asa ca prea putin conteaza coafura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai porti caciula
De ce conteaza coafura?

| Iunix a răspuns:

Fă-ți părul creț.

| HighDM a răspuns:

Onduleaza-l.

| Smallquestion a răspuns:

Niște bucle ar fi bune în contextul căcei fi craciuniță, întrucât acestea fac că personajul să pară mai real, mai sprinten, mai plină de viață că o adevărată crăciuniță

| Denissu_Denis_2001 a răspuns:

Onduleaza-l sau coc. Is baiat nu fata dar parca asa sta mai bine

| Deea_Andreea_2000_NnX3 explică:

Urgent!