| Diana300 a întrebat:

Sunt in clasa a6a. Cu ce as putea sa ma imbrac maine la scoala.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Prunela a răspuns:

Cu haine.

| IngerCazator a răspuns:

Pai de unde vrei sa stim noi ce haine ai tu?
Intr-o pereche de blugi si o bluza sau un tricou daca vrei tu... daca crezi ca nu o sa-ti fie frig

| sububu1234 a răspuns:

In principui cu haine laughing

| hellokittyalba a răspuns:

Pai cu blugi (daca ai )happy camasa bagata in pantaloni, pe deaspupra o vesta de blug si cizme sau bocani(ce ai)... Fundaplzz

| AnonimKid1995 a răspuns:

Nu stiu ce iti place tie sa porti dar mine imi atrag atentia fetele cu imbracaminte gen : pantaloni albastrii, bluzita alba(sau hanorac) si o esarfa frumos aranjata.