| IoanaEvelina a întrebat:

Maine ma duc la o nunta si nu stiu cum sa'mi prind parul? sugestii? (am parul foarte lung)

Răspuns Câştigător
| ruxy_9950 a răspuns:

Bucle sau pur si simplu o coada de cal prinsa sus infasurata cu o suvita de par bineinteles parul sa tie intins se poarta cat mai naturat parul nu cocuri sau alte minuni bafta :* si distractie placuta

6 răspunsuri:
| ana_5516 a răspuns:

Eu zic sa ti-l prinzi in coc sa sa il lasi desfacut

| Farcas a răspuns:

Pai esti norocoasa atunci.Iti poti face mii de freze. Daca ai parul cret intinde-te sau invers, schimba look`ul. Cere si sfatul coafezei happy

| Merisorr a răspuns:

Fa-ti un coc si lasati 2 suvite desfacute in fata big grin!

| IoanaEvelina explică:

Ms tuturor:*