| Vlad_Budai_1996 a întrebat:

Mi-am am bagat recent un taper pentru flash de 8 mm si eram curios cum pot sa inchid gaura dupa ce se vindeca.

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Scoti taper-ul si astepti. La 8 mm deja nu se va mai inchide de tot niciodata, decat daca o cosi. Eu am flesh-uri de 25 :3

| Vlad_Budai_1996 explică (pentru SaschaM):

Eu l-as scoate acuma da imi curge sange. Si de cusut nu stiu la cine sa apelez.

| SaschaM a răspuns (pentru Vlad_Budai_1996):

Dar de ce ti l-ai bagat daca nu vrei flesh? raised eyebrows

3 răspunsuri:
| Vlad_Budai_1996 explică:

Bine faza e ca si eu am fost bou si l-am bagat tot odata si acuma nu am chef de complicatii. L-am bagat de 1 zi si nu stiu ce sa fac.