| emi_8585 a întrebat:

Mi am cumparat de curand o rochie, crezand ca voi avea puterea sa o port si capacitatea de a o purta fara sa dau in vulgaritate.doar ca vreau sa fiu sigura ca nu voi fi vulgara! ok rochia ca croi e un pic vulgara dar eu cred ca prin comportament si accesorizare o pot face sa nu mai fie asa vulgara, credeti ca se poate asta? rochia e in genul acesteia numai ca are 2 dungi verticale negre si imprimeul este doar alb negru nu si cu maro...(am de gand sa o port la o aniversare in club) http://www.google.ro/......tp?/imgres

2 răspunsuri:
| Xtina_2432 a răspuns:

Rochita e foarte frumoasa doar daca ai si corpul necesar pentru a o purta. Poate o poti purta cu un bolero sau ceva de genul asta peste. Ar merge si cu niste cizmulite de vara, tocmai ca sa para o rochita simpla, normala happy

| iillaaa a răspuns:

E super rochita!