| melaniiie a întrebat:

Mi-am cumparat o rochie pentru balul bobocilor. e rosie cam asa http://fashion-mommy.com/wp-content/uploads/2011/09/doro thy-Perkins.jpg numai ca e dintr-un material normal si are un fermoar auriu pe spate. si ceva maiscurta. as putea sa o asortez cu niste pantofi gri gen http://is01.thegumtree.com/image/big/89765225.jpg numai ca au botul foarte putin mai alungit sau cu niste pantofi peep toe de la zara o culoare mai nude spre maro. nu gasesc nici o poza asemanatoare. voi ce ati alege:D? si un machiaj natural si o coafura mai romantica? un coc cu niste bucle lejere sau cevA? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Pikachuuuu a răspuns:

Hi. eu una sunt de parere ca la alul bobocilor nu ar trebui ceva mult prea elegant, dar oricum nu asta conteaza. rochia asta e superba, din punctul meu de vedere ar merge mai bine a doua varianta de pantofi, cred ca in combinatia asta ar fi mult mai ok. si in legatura cu machiajul, nu face ceva prea complicat pentru ca oricum pana la urma va curge, distractia conteaza, eu asi folosi un rimel waterproof si un ruj rosu, cam atat, si nici la par nu ar trebui sa te complici in general buclele se lasa, asa ca incearca un coc simplu, sau ceva de genul. cred ca e mai ok asa, oricum trebuie sa te gandesti ca esti cea mai draguta si totul va merge bine. mult succes si distractie placuta happy

3 răspunsuri:
| ledzeppelin a răspuns:

Eu as alege pantofii nude spre maro cred ca se potrivesc mai bine si as opta pentru machiaj natural.La coafura incearca sa fie foarte lejera sa impresionezi, dar prin simplitate.Imi plac foarte mult coafurile abordate de Taylor Swift asa ca uite cateva idei:
1.http://www.google.ro/......tp?/imgres
2.http://www.google.ro/......tp?/imgres

| BiancaStoran a răspuns:

Orice de la Zara este mai bun, in plus culoarea se potriveste mai bine pentru ca este toamna. Buclele sunt bune, un machiaj crem sau culori pastel ca sa fii in ton.Cu placere!

| melaniiie explică (pentru BiancaStoran):

Ambele perechi de pantofi sunt de la zara so. oricum m-am decis pentru cei nude.multumesc pentru sfaturi, exact la ce ma gandeam bucle lejere sau un coc lejer, si machiaj natural