| NaOH a întrebat:

Mi-am facut masca de par cu galbenus de ou+ulei de ricin+ulei de masline, cat trebuie sa o las sa actioneze pe par?:s, ajutati`ma va rog puppy dog eyes. Dauuuu fuuunda pentru cel mai bun raspuns; x

Răspuns Câştigător
| Loly_9853 a răspuns:

Hey...masca de par cu ulei de ricin + galbenus de ou si ulei de masline trebuie lasata in jur de 30 minute pe par. Dar daca ai mai mult timp liber poti sa o lasi si mai mult pentru ca sa poata actiona mai bine. big grin

2 răspunsuri:
| christina94 a răspuns:

Cat poti tu :*
in jur de 30 de min. pana la 2 ore >:d

| Loly_9853 a răspuns:

Merci! :*