| vRawr a întrebat:

Mi-am luat praf de argila pentru ten,acum ce ar trebui sa fac? Cum ar trebui sa prepar "masca",cat ar trebui sa o tin pe fata? Tin sa mentionez ca am foarte multe puncte negre si zone rosii ale pielii,masca de argila, daca imi voi face saptamanal 1, 2, 3, imi va remodela textura fetei?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Argila o amesteci cu apa sau zeama de lamaie pana devine o pasta, trebuie tinuta pe fata pana se intareste si nu o sa vezi ca nu mai poti vorbi.
Se foloseste ori o data pe saptama ori de 2 ori.
Ea e foarte buna pentu uniformizarea culorii tenului si ajuta la vindecarea problemelor tenului acneic.

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Cumpara praf de argila de la Aslavital si vei vedea ca pe spate sunt scrise toate informatiile.