| anonim_4396 a întrebat:

Mi se decojeste nasul foarte fin. Se vad cate cojite si ma deranjeaza. Iar pe langa gura se vad niste punctulete albe, tot asa ca si cum ar fi decojire. Ce ma fac? cu ce sa ma dau ca sa-mi treaca?

4 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Sa te dai cu crema de galbenele, sau cu orice crema

| Gregory a răspuns:

Te stii intolerant sau hipersensibil la ceva?
Ai lua vreun medicament de curand?

P/S Aplica-ti pe zona afectata solutie de vitamina A / timp de 7 zile; daca nu iti trece, continua cu aplicatii de doua ori pe zi, dar cu unguent de marul lupului!

Toate cele bune si insanatosire grabnica!

| Demise a răspuns:

Mie mi s-a intamplat de la frig, de la aerul rece si m-am dat cu o crema.

| banditullauryan a răspuns:

Dateti-va cu o solutie speciala pentru asta, ceretati un medicament.