| voicuadelina a întrebat:

Mi se îngraşă parul foarte repede. Ce ar trebui să fac?

Dau fundiţă... Mulţumesc!

4 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Să îţi faci măşti naturale, în casa.
...parul-gras

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Iti recomand sa folosesti samponul de la garnier cu aloe vera, este foarte bun si dupa 1-2 tuburi u mai ai probleme.

| Kasia a răspuns:

Cumpara-ti un sampon special pentru par gras si foloseste dupa fiecare spalare apa amestecata cu otet de mere sau cu zeama de lamaie. dupa ce folosesti acest ameste nu trebuie sa iti mai clatesti parul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l pieptani rar, sa nu bagi mana in el, sa nu-l usuci cu feonul, indreptat cu placa. Poti folosi samponul pentru par gras sau par blond de la life care.