| dancapitan a întrebat:

Nu e plictisitor sa trebuiasca sa porti la scoala sacou si camasa si cravata in fiecare zi uff?

8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Plictisitor, da! dar mai stresant mi se pare a fi acel 'trend' al modei cu care nu poti tine pasul ca elev fara resurse financiare proprii.

| GOODLUCK a răspuns:

Poate sa nu fie plictisitor daca porti sacoul, camasa si cravata in stilul tau, adica le combini cu ceva interesant. Ori cu niste pantaloni interesanti, ori cu niste cizme interesante. Ideea e sa fi altfel decat altii si asa nu ti se v-a parea plictisitor.
Sper ca te-am ajutat.
Si uite cateva imagini :
http://www.femeia.ro/......5-0-18.png

http://www.laredoute.ro/shopImages/2/produse/8473072.jpg

http://img.envy.ro/myset/img/s/8054/640.jpg

| CosteaVlad a răspuns:

Plictisitor... nu neapărat. Sau cel puțin nu atât de plictisitor pe cât este de inutil, dar asta e. Să nu uităm totuși că suntem într-o țară unde logica după care sunt elaborate toate „ideile" din sistemul de învățământ, nu este una printre cele mai strălucite...(chiar din contră) dar asta e, ce să-i facem, înghițim în sec și mergem înainte. laughing
Saluty peace sign

| sNukki a răspuns:

Cu timpul te vei obisnui, nici mie nu mi-a placut uniforma(pantaloni de stofa, camasa, cravata, vesta, sacou), dar nu vei scapa niciodata de chestiile astea... cel putin de camasa...

| Raiden a răspuns:

Ba da, e foarte plictisitor. E super sa poti sa te imbraci cum vrei tu la scoala. :d

| Raiden a răspuns:

@ssoorryynnaa, foarte frumos ce zici tu acolo. Singura problema este ca-i baiat. laughing si apropo "va" si nu "v-a".

| TheDevil a răspuns:

Depinde. Daca ai un costum care vine bine pe tine, sa nu atarne pe tine ca pe gard, ceva camasi care sa le asortezi frumos la costum si cravata, plus un parfum bun, poti sa atragi o gramada de priviri in locu unde esti prezent. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

God...numai analfabeti spun,, trebuieasca,,
si app nu poti sa zici intr-o enumeratie,, si,, de trei ori(exista virgula)laughing