| sushi a întrebat:

Nuanta parului meu este de saten deschis (aproximativ http://www.extensiidepar-oferte.ro/extensii-par-catalog- nuante.html, prima poza, suvita nr.8. doar ca la varfuri am reflexii mai blonde ) Nu m-am vopsit niciodata si as vrea sa incerc sa-mi deschid parul cu nuantator. Imi imaginez mai multe reflexii blonde, blond ca mierea, un blond cald.
Ar fi posibil?
si daca mi-as colora parul cu nuantator, in cat timp s-ar duce?
multumesc :)

5 răspunsuri:
| BuBuLyNa a răspuns:

Da ar merge si 8 si 16 mi se pare mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu luati niciodata nimic de la www.extensiidepar-oferte.ro ca e teapa mare, nu-ti mai primesti banii inpoi, nu iti schimba produsul si nici nu raspund la telefoane sau mail-uri dupa ce li s-a facut reclamatie. Is patita de curand, dar nu ma las... o sa fac reclamatie si la OPC.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu cred ca in 2-3 spalari.depinde unele de duc si dupa 2-3 saptamani...happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu cred ca in 2-3 spalari.depinde unele de duc si dupa 2-3 saptamani...happyhappyhappy

| alexutza_8938 a răspuns:

Da dar si 16 exact cum spune si BuBuLyNa si 16 ni se pare