| dublud a întrebat:

ce alegeti intre Garnier 4.60 si Palette Deluxe 679... tocmai le-am cumparat si nu stiu care sa o folosesc, as dori sa imi iasa culoarea de pe garnier, dar am vazut un videoclip pe internet cu o tipa care s-a vopsit cu 4.60 si i-a iesit castaniu, culmea era alta cutie. S-a mai vopsit cineva cu ele? Ce parerea aveti? Eu acum am un castaniu deschis, am mai fost vopsita (ultima data in decembrie, tot permanent roscat) FUNDA SI VOTURI

2 răspunsuri:
| happyendings a răspuns:

Si eu zic Garnier.Am mai multa incredere in firma asta.Crede-ma nu cred ca la toata lumea ii iese ca fetei din videoclip.Respecta pasii si iti va iesi cum e pe cutie pe spate(unde arata cum va iesi in functie de culoarea ta)happy

| PяInCєSs a răspuns:

Garnier happy Eu una ma vopsesc numai cu Garnier. Deci e buna sau cel putin pentru mine!