| anonim_4396 a întrebat:

Pana la varsta v-a aranjat mama/bunica, etc, parul pentru scoala?

10 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

Pai clasele I-IV, normal.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Când eram în I-IV o rugam pe mama aproape zilnic să îmi împletească două codiţe dar mai am şi acum momente când o rog să îmi împletească o coadă la spate atunci când vreau să merg la sală. Nu văd nimic rău în acest lucru.
Pa-pa.

| thegatekeeper a răspuns:

Cam pana in clasa a V-a.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Pana pe la vreo 10 ani cam asa.
Si-acum imi aduc aminte cu drag, cand stateam vacantele la ea la tara, venea dimineata de-mi impletea parul si mi-l peria asa de frumos.
Te pup!

| MetalHead04 a răspuns:

Pana in clasa a-4 a.din a 5 a am inceput sa mi-l fac eu.

| Inela a răspuns:

Cand eram micuta ( 3 - 6 ani ) mi-l aranja mama, din clasa 1 imi placea mie sa mi-l prind in toate felurile, asa ca nu am mai apelat la mama in privinta asta happy

| beautifulpeople a răspuns:

Nu mi-a aranjat nimeni parul pana acum

| daeuade a răspuns:

Cam pana in clasa 4 iar acum doar cand nu pot ca m-am taiat la deget sau ceva de genu o rog sa ma aranjeze ea
funda?

| Vicky13 a răspuns:

8 ani