| alexalexandrusincerul a întrebat:

Pantalonii cu talie Jogger( albi, mai eleganti si lejeri) se pot purta si pe strada sau doar la evenimente?

4 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul explică (pentru Simpatic):

Nu.Cauta" Pantaloni cu talie Jogger, easy care" de la Zara.

| Simpatic a răspuns (pentru alexalexandrusincerul):

Am agsit asta https://static.zara.net/......3/4000.jpg

eu nu as asorta cu acesti pantofi ca baiatul asta, dar chiar si aceasta tinuta merge cumva pe strada happy

am vazut pe unii cu alte si alte smcherii de pantaloni si ei se simteau lejeri asa ca pot afirma ca merg si acesti pantaloni de care zici tu...e ceva mia "fashion" asa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii poți purta pe strada. Te va aresta politia pantalonilor.