| TiaFCRB a întrebat:

Parul meu e scurt acum si vreu si eu poze cu par mediu cu breton, mai inegale.

Răspuns Câştigător
| Locus a răspuns:

Mie since cred ca la o fata ii sta bine cu parul mediu dar nu spun ca celelalte 2 variante ar fi rele am colege care poarta parul pana la genunchi si le sta foarte bine

2 răspunsuri:
| Zaharia_Mariana_1978 a răspuns:

Pune o peruca care sa aiba coafura pe care o doresti pentru pozat, si daca nu iti permiti asteapta 1 an sau 2 ca sa iti creasca parul si aranjeaza-l cum iti doresti.