| LoOvE a întrebat:

Pentru a-mi sta parul frumos, aranjat si neelectrizant la banchet cand trebuie sa ma spal pe cap? In ziua respectiva sau cu o seara inainte?

Răspuns Câştigător
| Ancutzica99 a răspuns:

Cu o seara sau doua inainte pentru ca daca te speli pe cap iti va sta f electrizatwinkingSau daca ai placa de intins parul spala-te cu o seara inainte usucati-l cu feonul si intinde-til si si in ziua de banchet:*Fundita?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| sfeklasfekla a răspuns:

Nu imi vine sa cred ce raspuns ai primit deci in primul rand ca sa iti stea parul exact cum vrei trebuie sa fie spalat cu o seara inainte pentru ca vara pielea capilara elimina mult sebium ceea ce duce la ingrasarea parului.Si ca sa nu ti se electrizeze nu il fa cu placa fa-l cu ondulatorul..Tot timpul de la parul drept facut de placa se electrizeaza.

| LoOvE explică (pentru sfeklasfekla):

Mie nu mi se electrizeaza niciodata daca ma fac cu placa

| sfeklasfekla a răspuns (pentru LoOvE):

Atunci de ce ai scris in intrebare asta daca nu ti se electrizeaza?