| ANAANAklhnkln a întrebat:

Pentru balul bobocilor(la bamboo)am o rochie neagra destul de scurta si vreau sa o port cu pantofi cu toc.intrebare:ma gandeam sa imi pun si colanti negri, deci s-ar vedea ciudat cu pantofii? sa-mi pun dresuri negre ca sa acopere tot picioru?
funda

Răspuns Câştigător
| AndrogynBeauty a răspuns:

Nu cu colanţi, scurtează optic piciorul. Un dres cu model sau chiar simplu dar cu dungă pe spate. E important şi cum arată pantofii... dacă sunt simpli sau cu model, dacă sunt de lac sau piele etc.

5 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Uite alte cateva sugestii de rochii:http://www.karena.ro/......ru_banchet

| doriiy a răspuns:

Mai bine un dres de culoare pielii sau fara dres. s`ar vedea urat daca ai fii toata in negru xD funda? happy

| powprint a răspuns:

Da. un dres negru de preferat cu niste modele pe el.gen vintage

| AdorDresurile a răspuns:

Dresurile negre sunt ok, dar mai bine ai alege unele de culoarea pielii.

| lavinia23 a răspuns:

Dar de ce sa-ti acoperi picioarele? Renunta la ideea colantilor, te vei simti cu siguranta mai sexi fara ei. Daca doresti, foloseste lotiune autobronzanta pe tot corpul si astfel vei da clasa oricui. Picioarele bronzate sunt cele mai "hot". Bafta!